Brak krwawienia z odstawienia podczas stosowania tabletek antykoncepcyjnych Novynette

Tabletki antykoncepcyjne (Novynette) biore od stycznia b.r. od trzech miesiecy nie mam krwawienia z odstawienia. Poprzednie dwa miesiace nie bralam tabletek regularnie tylko np dwie dziennie (rano i wieczorem) ostatni miesiac bralam regularnie co do minuty i krwawienia nadal nie ma. Nie jestem w ciazy - tydzien temu robilam test z krwi. Co robic? Odstawic tabletki na jakis czas? Czy zaczac nowe opakowanie?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. W tym momencie warto zgłosić się do ginekologa oraz wykonać badania kontrolne.