Brak menstruacji po odstawieniu Ovulanu - kiedy mogę się spodziewać pierwszego krwawienia?

Witam, Jestem po drugiej ciazy ,przez 1,5roku karmilam maluszka i bralam p.antykoncepcyjne Ovulan. Teraz odstawilam jakis miesiac temu i nie mam mestruacji!. Moje pytanie to czy to normalne i po jakim czasie mam sie spodziewac pierwszego krwawienia? Prosze o odp. Dziekuje i pozdrawiam .

Szanowna Pani, tak się zdarza, niestety nie jestem w stanie odpowiedzieć na pytanie kiedy krwawienie powróci