Brak miesiączki a angina ropna

Witam, spóźnia mi się okres już pare dni, ostatnią mięsiączke miałam 16 lutego, chorowałam wtedy na okropną angine ropną i brałam silny antybiotyk. W połowie cyklu strasznie bolały mnie sutki oraz podbrzusze, okresu teraz nie ma, współżyłam z partnerem ale zabezpieczaliśmy się. Robiłam dwa testy ciążowe, wynik był negatywny. Oprócz tego jakiś czas temu miałam stwierdzoną nadżerkę ale jeszcze nie podjęłam leczenia, co może być przyczyną braku miesiączki ? Strasznie się martwię. Pozdrawiam

Małgorzata Panek

Test ciążowy jest wiarygodny gdy został wykonany po 14 dniach od stosunku, czyli w terminie spodziewanej miesiączki. Proszę wykonać test ciążowy i udać się do ginekologa.
Pozdrawiam