Brak miesiączki a Bromergon

Witam Biorę Bromergon pół tabletki na noc od 3 mies teraz powinnam mieć okres 20 października ale go niema niemam oczywistych objawów ciąży poza lekkim uciskiem na dole brzucha i jest tam jakby twardawy pobolewały mnie sutki ale już przestały jestem leczona na policystyczne jajniki jaki może być powód braku miesiączki jeśli wcześniej przy tych lekach okres był co do dnia

Proszę wykonać test ciążowy /w celu potwierdzenia bądź wykluczenia ciąży/.
W przypadku wyniku ujemnego-wskazana diagnostyka zaburzeń miesiączkowania.