Brak miesiączki a prawdopodobieństwo zajścia w ciążę

Urodzilam 17 pazdziernika silami natury krwawienie mialam do listopada w tym czasie kochalam sie z mezem 7 grudnia dostalam miesiaczke trwala 4 dni po okresie kochalam sie z mezem nie dostalam miesiaczki czy moge byc w ciazy

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Nie mogę tego wykluczyć. Jeżeli miesiączka po porodzie się już pojawiła szansa na ciąże zawsze istnieje.