Brak miesiączki a przeziębienie i zmęczenie

Witam. Moja dziewczyna powinna dostać okresu 1.03. Do tej pory jednak go nie ma (5 dni) choć 28.02 i wczoraj bolał ją brzuch - w ten charakterystyczny dla miesiączki sposób. Dodam, że kochaliśmy się ale zawsze z zabezpieczeniem - prezerwatywy i ostatni stosunek był bardzo intensywny. Ponadto dzisiaj skarży się na bóle głowy, gardła i coraz silniejszy kaszel. Czy brak miesiączki może być związany ze zmęczeniem, a teraz jeszcze chorobą? Jakie jest prawdopodobieństwo, że jest w ciąży?

Proszę zrobić test beta HCG z krwi- to będzie najlepszy sposób na wykluczenie bądź potwierdzenie ciąży.