Brak miesiączki a ryzyko ciąży

Witam. Mam 19 lat. Nie mam okresu już 3 tygodnie.Jestem dziewicą ale uprawiałam seks oralny i petting. Czy mogę być w ciąży mimo że jestem dziewicą? Robiłam test ciążowy już dwa razy i wychodziły negatywnie, czy mogę mieć 100 % pewności że nie jestem w ciąży jeśli oba testy wyszły negatywnie? Bardzo proszę o szczegółową odpowiedź.

Testy ciążowe z dużym prawdopodobieństwem wykluczają ciążę. Proszę jednak pamiętać że nie tylko stosunek seksualny ale też inne zachowania seksualne mogą doprowadzić do ciąży. Jeśli nadal obawia się Pani ciąży- to proponuję oznaczyć B- HCG w surowicy krwi.

Witam.
Jeśli sperma podczas pieszczot nie dostała się do Pani narządów rodnych, nie ma powodów do obaw. Spóźniająca się miesiączka może mieć różne podłoże np.stresowe. Jeśli okres nie pojawi się w ciągu tygodnia proszę udać się do lekarza celem wykluczenia podłoża zdrowotnego.
Pozdrawiam.