Brak miesiączki i bóle piersi po odstawieniu tabletek antykoncepcyjnych

Witam. Moim problemem jest brak miesiączki. 28 listopada miałam ostatni okres i skończyłam używać tabletek anty. Niestety okres od tego czasu nie pojawił się. Dodam, że zrobiłam test ciążowy 2 tyg i był on negatywny. Boję się niestety, bo pobolewają mnie piersi, czuję wilgotność w pochwie... Czytałam też, że kobiety po odstawieniu tabletek często nie mają długi czas okresu. Czy jest tak także i u mnie? Dziękuję

Małgorzata Panek

Należałoby wykonać badania poziomu hormonów we krwi oraz USG piersi i ew. USG narządu rodnego.
Proszę udać się do ginekologa.
Pozdrawiam