Brak miesiączki i podwyższona temperatura ciała - czy to problemy z hormonami?

Witam, od 2,5 miesiąca nie mam miesiączki, czuje się trochę napuchnięta ja balon.. dodatkowo strasznie zasypuje mnie krostami na plecach. Test ciążowy robiłam, wiec to nie powinna być ciaza. Dodatkowo codziennie moja temperatura ciała wynosi najmniej 37 stopnii. Czy to możliwe problemy z hormonami?

Szanowna Pani, tak, należy wykluczyć zaburzenia hormonalne. Zalecam wizytę u ginekologa. Serdecznie pozdrawiam