Brak miesiączki od 2 lat a prawdopodobieństwo ciąży po pierwszym stosunku

Witam. Mam 20lat. Od 2lat i 7 miesięcy nie miesiaczkuje z powodu odchudzania. Czy jest możliwe zajście w ciąże, gdy był to moj pierwszy kontakt seksualny?

Witam, przy każdym heteroseksualnym kontakcie plciowym jest ryzyko zajscia w ciążę jeśli partnerzy nie używają antykoncepcji. Brak miesiączki należy skonsultowac z ginekologiem oraz wykonać badania poziomu hormonow. Pozdrawiam!

należy pamiętać , że każdy kontakt seksualny wiąże się z ryzykiem ciąży, nawet ten zabezpieczony bo brak metod 100%-pewnych, jeśli chodzi o zabezpieczenie, natomiast jeśli nie chcemy być w ciąży to zawsze najlepiej się zabezpieczyć-gdy jest brak miesiączki to warto odzwiedzić ginekologa, aby ew włączył antykocepcje która w tym przypadku oprócz leczenia-czyli uregulowania i przywrócenia miesiączek będzie miała oprócz tego efekt najskuteczniejszy antykoncepcyjny-pozdrawiam