Brak miesiączki po porodzie po odstawieniu tabletek Cerazette

Witam.po porodzie wystapila mi miesiaczka w 7 tyg pozniej zaczelam braac tabletki antykoncepcyjne cerazette poniewaz karmilam piersia.w swieta przestalam brac te leki bo juz nie karmie synka piersa i powinna wystapic miesiaczka ale minelo juz 2 tyg a miesiaczka nie wystapila.Tydzien temu maz sie zapomnial jak sie kochalismy.Czy mozliwe jest ze jestem w ciazy i ewentualnie Kiedy moge sie spodziewac miesiaczki?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Nie mogę obiektywnie wykluczyć ciąży. Najlepszym rozwiązaniem byłoby wykonanie testu ciążowego.