Brak miesiączki po współżyciu bez zabezpieczenia i bez wytrysku a negatywny test ciążowy

Witam, dnia 22.10.2014 współżyłam z chłopakiem, bez zabezpieczenia, bez wytrysku. Dnia 05.11.2014 powinna pojawić się miesiączka - jednak nie wystąpiła. Dnia 07.11.2014 wykonany został test, który dał wynik negatywny. Co w związku z powyższym powinnam zrobić?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Opisywane zmiany zwykle wynikają z wahań hormonalnych. Wskazana jest konsultacja z ginekologiem. Ciąża nie jest jednak wykluczona.
Pozdrawiam
Lek. Paweł Baljon