Brak miesiączki przez okres 6 miesięcy u 25-latki

Witam. Moim problemem jest brak okresu przez ponad pol roku. Jakies trzy miesiace temu bylam u ginekologa, ktory stwierdzil ze u mnie jest wszystko wporzadku, ze brak okresu mogl zostac wywolany przez stres. Wiekszego stresu juz nie mam i okresu dalej nie widzialam jedyne co to 2 dni gestej brazowej wydzieliny. Chcialam jeszcze dodac ze przez rok czasu biore tabletki antykoncepcyjne i do tego czasami miewam klocie w dolnej partii brzucha.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Brązowe plamienie może być jak najbardziej skutkiem wystąpienia krwawienia z odstawienia. Nie mniej jednak warto udać się ponownie do ginekologa by rozważyć zmianę preparatu antykoncepcyjnego.