Brak miesiączki przy niedoczynności tarczycy u 19-latki

22 tygodnie nie mam miesiaczki,choruje na niedoczynnosc tarczycy, lekarz ginekolog dal mi skierowanie do poradno endokrynologi ginekologicznej. Powiedzial, ze w ciazy nie jestem, ale musze poddac sie specjalistycznemu leczeniu.Niedlugo mam wizyte w tej poradni i chcialam sie dowiedziec czym w takiej poradni sie zajmuja? Jaki badania moge miec tam robione?

witam, trzeba wyjaśnić przyczynę braku miesiączki, robi się badania hormonalne (z krwi, w różnych fazach cyklu) ew.testy hormonalne (też z krwi), ew.badania z moczu, usg. a dalej- zależy "co wyjdzie" rozszerza się diagnostykę jeśli jest taka potrzeba. rozumiem, że tarczyca jest wyrównana? pozdr.