Brak miesiączki przy tabletkach antykoncepcyjnych

W trakcie zarzywania tabletek antykoncepcyjnych przez siedem dni mialam miesiaczke,przy przerwie siedmiodniowej juz nie co to moze oznaczac czy powinnam sie udac do lekarza?

Lek. Bartosz Domagała

Krwawienia z odstawienia mogą być skąpe i nie zawsze objawiać się jako typowa miesiączka . Niemniej zawsze w przypadku wątpliwości należy konsultować się z lekarzem prowadzacym