Brak miesiączki u 15-letniej córki

Moja córka ma 15 lat. Miesiączkę ma niecałe dwa lata. Teraz od dwóch miesięcy jej nie ma. Do tej pory były raczej regularne. Nie odchudza się. Co to może być i co robić.

Szanowna Pani, zaburzenia w miesiączkowaniu w wieku Pani córki występują często, czasami jest to wina silnych stresów bądź choroby albo po prostu zaburzeń hormonalnych. Najlepiej będzie jak uda się Pani z córką do ginekologa. Pozdrawiam