Brak motywacji do życia po wypadku

Nie radzę sobie w życiu. Mam problemy z dziewczyna, rodzina, praca, studiami. Jestem po wypadku, który realnie zagrażal mojemu życiu. Straciłem przez to poczucie własnej wartości. Nie mogę sie odnaleźć. Brak mi motywacji do działania. Proszę o pomoc.

to rozległy i wielowątkowy temat.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY (moża też pracowac na skypie).pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza