Brak mowy u 4-latka mieszkającego w UK

Witam .Mam pytanie dotyczące 4 letniego chłopca .Chłopiec wraz mama mieszka w uk chodzi do angielskiego przedszkola ( mama dziecka bardzo słabo mówi po angielsku ) Dziecko do dnia dzisiejszego nie zaczeło mówić żadnym językiem ( w domu mówią do niego po polsku w szkole po angielsku ) niepokoją mnie równiez jakby mimowolne ruchy rączek dziecka a tekże fakt ze w tym wieku robi w pieluchy . zachowuje się jakby nie rozumiał i nie można nawiazac kontaktu wzrokowego

Dzień dobry,

jak napisałam Pani pod podobnym pytaniem wcześniej - doradzam jak najpilniejsze skontaktowanie się z placówką w UK zajmującą się poradnictwem psychologicznym u dzieci celem szybkiej diagnostyki, ponieważ tego typu problemy u dzieci w tym wieku są dalece niepokojące. Nie sądzę, aby w kolejnych odpowiedziach ktoś uznał inaczej.

W razie pytań zapraszam do kontaktu.
Anna Szostak, www.ctzo.org