Brak ochoty na seks 19-latki z partnerem

Witam. Mam 19lat. Nie wiem co sie dzieje. Czy to ze mna jest cos nie tak.? Otóż nie mam wgl ochoty na sex partnerem. Wczeaniej jakis rok czy dwa lata temu bylo inaczej. Tzn.moze nieco troche,zmuszalam sie do tego, bo myślałam, ze to cos zmieni. Czuje sie jakas inna.Czuje, ze mogła bym życ bez tego.Co jest ze mna nie tak? Czy to może swiadczyc o czyms powaznym.?A moze to przez tabletki anty.Levomine, zarzywam je juz rok, ze wzgledu na tendencje na torbiele jajnikow,jestem juz po takiej opracji.

Dzień dobry,

Objawem ubocznym leków antykoncpecyjnych jest m.in.: spadek libido.
Jednak przyczyn Pani obecnego stanu może być wiele i bez osobistej konsultacji nie sposób udzielić Pani odpowiedzi. Stąd najlepiej - jak uda się Pani do własnego ginekologa lub endokrynologa. Jeżeli oni wykluczą przyczyny somatyczne Pani spadku libido, wtedy może się Pani udać na konsultacje do seksuologa lub psychoterapeuty.

Dzień dobry.

Jak sama Pani pisze, właściwie "od zawsze" zmuszała się Pani do seksu i prawdopodobnie to jest źródłem Pani problemu. Być może w chwili rozpoczęcia kontaktów seksualnych nie była Pani do nich psychicznie gotowa, co biorąc pod uwagę Pani wiek, jest zrozumiałe i naturalne.
Warto też dodać, że ochota na seks u kobiet wiąże się z szeregiem dodatkowych okoliczności i elementów, wśród których najistotniejsze wydaje się ogólne poczucie bezpieczeństwa i bliskości z partnerem. Jeśli tego nie ma - trudno o satysfakcjonujący seks.

Pozdrawiam.