Brak ochoty na seks od urodzenia dziecka a możliwość zbadania poziomu hormonów

Witam, nie wiem jaki hormon wpływa na podniecenie seksualne ale chyba u mnie on zanikł. Mam 27 lat i od 2,5 roku odkąd urodziłam córeczkę przez CC nie mam ochoty na seks nic nie jest w stanie mnie podniecić. Czy istnieją jakieś badania krwi które wskażą poziom hormonu odpowiedzialny za popęd u kobiet ?

Dzień dobry!

Oczywiście można wykonać profil hormonalny. Znacznie częściej przyczyną spadku kobiecego libido po porodzie są jednak inne czynniki - osobowościowe, relacji z partnerem, poglądów i potrzeb seksualnych także przed porodem, samooceny, komfortu życia, stresu, przeciążenia codziennymi obowiązkami, podziałem obowiązków w opiece nad dzieckiem itp. Polecam osobistą konsultację z seksuologiem.

Pozdrawiam!