Brak ochoty na seks po ciążach

Dzien dobry mam problem po urodzeniu dzieci nie mam ochoty wogole na seks a jak dojdzie do czegos to nie osiagam orgazmu i szybko przestajemy kiedys czesto sie kochalismy rozmawialam z patrnerem probuje mnie przekonac ale ciezko i caly czas mamy problem nie wiem co robic boje sie ze w koncu moze partner mnie zostawic i jeszcze ja nie akceptuje mojego ciala moze w tym jest problem

Dzień dobry,

Proszę znaleźć w swojej okolicy psychoterapeutę i udać się na konsultacje, które być może zakończą się wspólną decyzją o podjęciu leczenia.
Pomoc może Pani uzyskać w ramach NFZ (np.: PZP) lub prywatnie.

odp na portalu niewiele pomoze,..warto sie temu przyjrzec.... polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO terapeuty.pozdrawiam serdecznie, Violetta Ruksza