Brak ochoty na stosunek po urodzeniu dziecka

Witam serdecznie.Mam na imię Agnieszka i mam 33 lat. Mam problem i nie wiem co jest jego przyczyną.Cztery lata temu urodziłam dziecko i od tej pory nie lubię seksu.Za każdym razem gdy mąż próbuje się do mnie zbliżyć jest przeze mnie odpychany.Po prostu nienawidzę seksu i nie wiem co może być tego przyczyną.Proszę o pomoc.

Dzień dobry,

Przez internet nikt tego nie jest w stanie określić, ponieważ niezbędny jest do tego kontakt osobisty z pacjentem. Najlepiej jak poszuka Pani w swojej miejscowości psychoterapeutę i skorzysta z konsultacji (np.: pzp, poradnie seksuologiczne, prywatnie).

Dzień dobry!

Niechęć do seksu, utrata libido i osłabienie relacji z partnerem to temat, który można skutecznie podjąć w osobistej rozmowie w gabinecie psychoterapeuty. Jednoznaczna odpowiedź na Pani pytanie przekracza możliwości kontaktu internetowego. Zachęcam jednak do lektury licznych artykułów dot. osłabienia libido, niechęci do seksu, seksualności po porodzie itp.

Pozdrawiam!