Brak ochoty na życie i stan po próbach samobójczych

Witam, mam dwie proby samobojcze za soba, stracilam ochote by zyc.nic mi sie nie udaje, moje mysli caly czas kraza wokol jednego... czuje sie jak wyrzutek, zaluje ze sie urodzilam. czuje sie bardzo samotna dobija mnie to juz, chlopak ktorego kocham nad zycie zostawil mnie bo wolal pic i cpac z kolegami jak spotkac sie ze mna... Nie wiem jak mam sobie sama pomoc, te zycie mnie zmeczylo i doswiadczylo za duzo bolu i krzywd. prosze o porade

Dzień dobry,

Może Pani sobie pomóc - udając się do specjalisty (psychoterapeuta, psycholog) i podejmując leczenie psychoterapeutyczne. Może się Pani zgłosić do Poradni Zdrowia Psychicznego, Por. Psychologicznej (w ramach NFZ), lub prywatnie.