Brak odczucia oddawania moczu u chorej na epilepsję

witam.Bardzo proszę o poradę stwierdzono 2lata temu epilepsja klasyczna bierze depakine 500-0-800 wyniki w normie waga 64kg przy wzroście 158 wczoraj i dziś zsikała się o tej samej porze nie czując ze oddaje mocz, dziewczynka 10 lat bardzo proszę o odp czy to może być z tą chorobą związane-dziękuje i pozdrawiam

Lek. Bartosz Małek

Szanowna Pani,
Jeśli te epizody się pojawią po raz kolejny to należy przeprowadzić diagnostykę nietrzymania moczu. Sugeruję konsultację u lekarza prowadzącego w celu otrzymania odpowiednich skierowań do specjalistów.