Brak odczuwania przyjemności seksualnej od czterech lat

Moim problemem w życiu seksualnym jest brak odczuwania jakiejkowiek przyjemnosci seksualnej. Trwa to od czterech lat. Problem, o ktorym pisze wystapil dwa dni po zazyciu lekow antydepresyjntch Efevelon i trwa do dzis. Wczesniej moje miejsca intymne byly bardzo wrazliwe na pobudzenie a teraz dotyk jest obojetny lub sprawia bol, nie udaje mi sie osiagnac orgazmu mimo ze leki odstawilam po kilku miesiacach i od trzech lat nie biore zadnych lekow. Czy te leki mogly miec wplyw na opisany problem?

W Katowicach jest Poradnia Julia, gdzie przyjmuje pani dr seksuolog i psychiatra, ma do dyspozycji też konsultantów psychologów.
Mam nadzieję, że otrzyma Pani skuteczną pomoc w tym niemiłym problemie. Pozdrawiam Panią. JW, seksuolog.org.pl

Dzień dobry,

Tak, mogły.
Przy czym obecny stan nie może Pani wiązać z braniem leków, których Pani nie zażywa od kilku lat.