Brak odporności u 5-latki

witam mam problem z chorującym dzieckiem nie wiem już co robić ma dopiero 5 lat a przeszła kilka razy szpital mnóstwo antybiotyków nawet 12 w roku ,przywnękowe zapalenia płuc wieczny kaszel testy na alergię nic nie wykazały ,odporność z krwi dobra a organizm nie umie zwalczyć żadnej infekcji w nosie opuchnięte śluzówki co stanowi problem z oddychaniem w nocy używamy nosonex bez większych rezultatów nie mam już siły teraz od 3 miesięcy gardło i goraczki za każdym razem antybiotyk

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Wskazana konsultacja z laryngologiem oraz wykonanie morfologii krwi z rozmazem.