Brak okresu a brak stosunku waginalnego

Witam! Od 9 dni spóźnia mi się okres. Ostatni raz współżyłam ponad 2 miesiące temu a za ten czas miałam 2 normalne miesiączki. Przy ostatniej na drugi dzień cyklu chłopak dotykał mnie swoim po tyłku (wcześniej doszedł dwa razy) i próbowaliśmy analnie ale zaczęło mnie boleć więc przestaliśmy i wkładał mi palca. 5 dni później tak samo wkładał mi palce ale doszło do wytrysku w mojej buzi. I okresu nie mam a strasznie boję się być w ciąży i im więcej o tym myślę tym bardziej się źle czuje.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Nie mogę wykluczyć ciąży, choć nie jest ona bardzo prawdopodobna.