Brak okresu a możliwość ciąży

Witam mam Pytanie od 7miesiecy zabezpieczam sie plastrami evra czwartek jest dniem nałozenia i zmiany plastra jak zdjemowalam plaster w czwartek to zawsze miesiaczke dostawalam w niedziele dzisiaj jest poniedzialek i ja jeszcze nie mam ....moze to byc ciaża?

Witam. Mało prawdopodobne ale jeśli w ciągu tygodnia przerwy nie wystąpi okres proszę zgłosić się do ginekologa i nie stosować następnego plastra