Brak okresu a stosowanie luteiny

Witam.Jestem po 2-ch poronieniach.Dzisiaj zrobilam test ciazowy i wyszedl pozytywny.Tydzien temu mialam wizyte u ginekologa i nic niewskazywalo na ciaze, nawet lekarz powiedzial ze widzi zblizajacy sie okres.. ktoren sie nie pojawil..Lekarz przypisal mi Luteine na wyregulowanie okresu i powiedzial ze w przypadku zajscia w ciaze brac codziennie,ale nie dodal ile tabletek dziennie.Obecnie jestem za granica i nie moge skontaktowac sie z nim telefonicznie.Prosze o rade jaka dawke dzienna przyjmowac.

W Pani przypaku - stan po 2 poronieniach i obecnie wczesnej ciazy, zalecane jest kontynuowanie Luteiny - podjezykowo 100mg, 3-4x dziennie, kontynuowac takie leczenie do 18-20 tyg ciazy. Opcja moze byc przyjmowanie globulek pochwowych Luteina 100mg (nie jest to ten sam preparat co tabl doustne).