Brak okresu, bóle jajników. mdłości i senność a prawdopodobieństwo ciąży

Witam podam swoje objawy ponieważ zastanawiam sie czy to może być ciąża a na test chyba za wcześnie: brak miesiączki dzisiaj wypada 35 dzień bóle jajników na przemian lekkie mdłości zawroty głowy osłabienie większe zapotrzebowanie na sen bolesne sutki lekko powiększone piersi temperatura utrzymująca sie od 37-37,2'C ogólne rozdrażnienie i pogorszenie samopoczucia. Czy to mogło by oznaczać ciąże? Prosze o pomoc gdyż do ginekologa chwilowo nie ma terminu a test to za wcześnie

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Nie można wykluczyć iż są to objawy ciąży, choć oczywiście Pani rozumie, że nie mam możliwości potwierdzić jej poprzez internet. W takiej sytuacji możliwe są także wahania hormonalne. Test proszę wykonać 14 dni po stosunku.