Brak okresu i ból brzucha po tabletce 72 h po

Mam pytaniemw tamtym miesiacu przed miesiaczka wzielam tabletke 72 godz po i dostalam normalnie po jakims czasie nasili sie u mnie bole brzucha wczoraj mialam dostac miesiaczke ale jej nie dostalam zrobilam test jest negatywny a w dniu dzisiejszy wraca o okropny bol brzucha co sie dzieje co mam robic moze jestem w ciazy? Pomozcie

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Prawdopodobnie objawy związane są z wahaniami hormonalnymi. Oczywiście należy wykluczyć ciążę badaniem z krwi. Sugerowałbym udać się do ginekologa.