Brak okresu i ból podbrzusza a petting i ryzyko ciąży

nie mam okresu, boli mnie podbrzusze, mam wypuklenie po prawej stronie koło jajnika. Nie współżyłam tylko uprawiałam petting z chłopakiem gdzie po jego wytrysku na moją ręke ją umyłam mydłem dwa razy a potem wprowadziłam palce do pochwy. Mam wrażenie że jestem w ciąży ale robiłam dwa testy ciążowe które wyszły negatywnie. Czy to jest ciąża urojona? bo bardzo się boje zajścia ciąży i nie chce. Czy jestem w ciąży? mam chorobe jakąś?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. W tej sytuacji konieczna jest konsultacja z ginekologiem. Prawdopodobna jest zarówno ciąża jak i wahania hormonalne lub mechaniczne zmiany patologiczne.