Brak okresu i krótki stosunek bez wytrysku

Witam. Powinnam dostac miesiaczke 4 dni temu. Wspolzylam ostatnio 11 dni temu. Kochalam sie moze z 3 minuty bez wytrysku. Zrobilam 3 testy kazdy negatywny. Mam malo lepkiego sluzu bol brzucha. Prosze o pomoc

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie
Test ciazowy jest wiarygodny po upływie 14 dni od stosunku. Warto jednak zaznaczyć, że podobne dolegliwości mogą wynikać z wahań hormonów.