Brak okresu i silne bóle brzucha

witam, ostatni okres mialam w sierpniu. ostatnio czuje bole w podbrzuszu. jest to bol rwacy jakby ktos chcial wyrwac mi czesc ciala i zawsze rano. od kiedy pamietam mialam nie regularny okres i czasem nie dostalam. czuje sie ciagle senna , raz jem mnostwo potem nic. czy o moga byc objawy ciazy?

Milena Lubowicz

Najczęstsza przyczyną wtórnego braku miesiączki jest ciąża, dlatego proszę wykonać test ciążowy albo poziom BhCG z krwi.
Pozdrawiam