Brak okresu i wyciek w sutków przy ucisku

niemam miesiaczki od czerwca mam wyciek z sutków przy ucisku , biale upławy. cos w brzuchu powyzej pepka czasami jest miekkie w podbrzucszu a twarde dopiero prawie przy zebrach pwoiem ze bralam bezpowodów bromegon duze ilosci i inne leki
ponad rok temu

Lek. Marta Gryszkiewicz

Wskazana jest konsultacja ginekologiczna oraz oznaczenie profilu hormonalnego, z powodu braku miesiączki, ale przede wszystkim wycieku z brodawek.
Powinna Pani wykonać także test ciążowy.
Nie powinna Pani zwlekać z wizytą u lekarza specjalisty, gdyż należy jak najszybciej rozpocząć diagnostykę występujących dolegliwości.

Lek. Marta Gryszkiewicz

Witam,
proszę zgłosić się do ginekologa.
Pozdrawiam.

Pytanie zadane niezrozumiale/pismo niedbałe/.Napewno trzeba udac się do specjalisty
na badanie.Po wykluczeniu ciąży celowe będzie oznaczenie poziomu prolaktyny.