Brak okresu, kłujące bóle podbrzusza i wrażliwe piersi

Witam. Powinnam dostać okres 14 listopada (więc spóźnia mi się 5 dzień). Współżyłam z chłopakiem 9 listopada (5 dni przed spodziewanym okresem) czyli raczej w dni niepłodne. Wczoraj zrobiłam na wszelki wypadek test ciążowy i wyszło, że raczej nie jestem w ciąży. Do tego mam silne kujące bóle podbrzusza i wrażliwe piersi oraz temperaturę 37.2 stopnie C. Nigdy tak nie miałam. I obawiam się, że może być to coś złego np. jakaś choroba. Jest szansa, że jestem w ciąży?

Milena Lubowicz

Dla pewności proponuję wykonać BhCG z krwi lub powtórzyć test ciążowy. Jeżeli miesiączka nie pojawi się nadal proszę udać się do ginekologa.
Pozdrawiam