Brak okresu, negatywne testy ciążowe a stosunek bez zabezpieczenia

Witam. Ostatni okres miałam 24-28.11. Do tej Pory nie dostałam miesiączki. Uprawiałam sez z chłopakiem 6-9.12. Teraz spóźnia mi się 5 dni. Robiłam dwa testy wyszły negatywne. Dodam, że kochaliśmy się bez prezerwatywy i skończył we mnie, ale dlaczego te testy wyszły negatywne.

proszę wykonać badanie BHCG z krwi jeśli wyjdzie nagatywne raczej wyklucza to ciążę. Na pewno musi Pani poddać się badaniu ginekologicznemu, gdyż przyczyn braku miesiączki jest bardzo dużo.
pozdr.