Brak okresu od 2 tygodni i negatywne testy ciążowe

Mam 18 lat jestem bardzo szczupła i od niedawna współżyję z chłopakiem , moim problemem jest to że mam nieregularne miesiączkowanie. nie jestem w ciąży ponieważ robiłam 2 testy ciążowe wyszły negatywnie , jednak ostatnio nie za zdrowo się odżywiam i nie systematycznie czy może to spowodować 2 tyg opóźnienie miesiączkowania?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Jak najbardziej jest to możliwe. Warto także wspomnieć o możliwości wystąpienia wahań hormonów płciowych w tym momencie.