Brak okresu od 4 miesięcy a starania o ciążę

Witam . Od 4 miesiecy nie mam okresu I martwi mnie to trochę z facetem staramy się o dziecko już długi czas i nic a mam często upławy białe z pochwalić i wzdęty brzuch czuje takie pulsowanie od czasu do czasu w brzuchu czasami na dole czasami po prawej i lewej stronie brzuch robi mi się twardy podczas orgazmu proszę o pomoc

Milena Lubowicz

Niestety nie jestem w stanie pomóc, gdyż konieczne jest badanie ginekologiczne oraz usg. Jeżeli nie ma Pani miesiączki przez tak długi czas, to nie wiadomo czy występują owulacje, a tym samym zajście w ciążę może się nie udać. Proszę bezwzględnie udać się do ginekologa, gdyż trzeba miesiączki uregulować, a potem starać się o dziecko.
Pozdrawiam