Brak okresu od 60 dni, mdłości, senność i bóle podbrzusza a prawdopodobieństwo ciąży

Dzien dobry mam pytanie dotyczace jesli moja dziewczyna nie dostala okresu od mniej wiecej 60 dni ma czasem mdlosc senna i delikatnie bule na dole brzucha czy moze byc w ciazy owszen nie zabezpieczalismy sie nigdy przez 3 lata .

Marta Mielniczuk

Owszem, wymienione przez Pana objawy mogą świadczyć o ciąży, sugeruję wykonanie testu ciążowego. Pozdrawiam.

Milena Lubowicz

Oczywiście, że może być w ciąży. Proszę wykonać test ciążowy.
Pozdrawiam