Brak okresu od dwóch miesięcy i negatywne testy ciążowe

Witam mam problem ostatnia miesiaczka byla14.08.2014 i trwala 4dni do tej pory tj. 29.10.2014 nie mam okresu robilam kolo 5testow i wszystkie wyszly negatywnie. Co mam robic??

Milena Lubowicz

Proponuję wizytę u ginekologa, gdyż bez badania nie można wskazać przyczyny. 5 negatywnych testów ciążowych praktycznie w 100% wyklucza ciążę, więc trzeba ocenić czy jest jakaś przyczyna wtórnego braku miesiączki.
Pozdrawiam

Aleksander Ropielewski

Diagnostykę rzadkich miesiączek podejmuje się po 3 miesiącach bez krwawienia lub po 6 miesiącach występowania rzadkiego miesiączkowania. Do tego czasu sugeruję poczekać.

Z wyrazami Szacunku
lek. Aleksander Ropielewski