Brak okresu po luteinie i tabletkach antykoncepcyjnych

witam mam problem od 20 stycznia nie mam okresu ,miałam luteine na wywołanie po 2 tabletki i nic,teraz mam tabletki antykoncepcyjne REGULON ,jedno opakowanie zjedzonie i dalej nie ma okresu? ,co mi może być? ,proszę o odpowiedz i z góry dziękuję

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. W takiej sytuacji należałoby zgłosić się ponownie do ginekologa. Konieczne jest aby wykonać badania hormonalne w tym badania tarczycy oraz poziom prolaktyny.