Zapytaj lekarza

7 4 0 , 7 3 5

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Brak okresu po odstawieniu antykoncepcji hormonalnej a ryzyko ciąży

Witam, po 4 latach YAZ postanowilam przerwac ich zazywanie .Jestem w 10 dniu po odstawieniu a okres sie nie pojawil. Wykluczam wystapienie ciazy gdyz ostatni raz wspolzylam dokladnie miesiac temu przy zazywaniu 25 tabletki z blistra (czyli konczylam opakowanie, wowczas wspolzylam i przez nastepny miesiac bralam kolejne opakowanie tabletek gdzie juz nie wspolzylam, okres wystapil regularnie i po zakonczeniu tego opakowania przestalam je zazywac). Co to moze oznaczac ze krwawienie nie wystapilo ?
KOBIETA, 24 LAT ponad rok temu

Pierwsza wizyta ginekologiczna przed antykoncepcją

Lek. Paweł Baljon
77 poziom zaufania

Witam serdecznie. Najprawdopodobniejszą przyczyną zatrzymania okresu są wahania hormonalne wynikające z długotrwałego stosowana antykoncepcji.

lekarz w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym w Kielcach.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy