Brak okresu po pettingu bez wytrysku

Mam 18 lat , nie współżyłam z chłopakiem ale zabawialismy sie . Nigdy nie doszli do wytrysku . Jestem dziewica . Ale okres mi sie spóźnia i mam bole lewej strony brzucha taki pulsujący oraz dolnej części brzucha chyba jajanikow. Co to moze byc .? . Wiem ze to nie mozliwe ale stresuje sie ciaza.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Ciąża jest mało prawdopodobna. Warto zaznaczyć iż preejakulat czyli płyn wydobywający się z penisa podczas pobudzenia może zawierać plemniki. Proponuje wykonać test ciazowy.