Brak okresu po pettingu i dotykaniu penisa

Witam, Bawilam sie penisem chlopaka, ale mowil ,ze doszedl i nie bylo spermy. Ostatni okres mialam ok. 48 dni temu i nadal go nie mam. Okres mam nieregularny i to bardzo, raz jest co 47 ,a raz co 33 dni. Bola mnie piersi jak je dotykam i czasami zakowa mnie w pochwie i boli mnie ona podczas biegania.Jak dotykam brzuch to czuje dziwny ból i grudki. Co to moze oznaczac ? Czy to jest ciaza czy jakies zaburzenia? Prosze o szczera odpowiedz. Pozdrawiam.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. W tej sytuacji konieczna jest konsultacja z ginekologiem. Nie mogę wykluczyć ciąży.