Brak okresu po stosowaniu tabletek antykoncepcyjnych Qlaira

od pół roku stosuję lek Qlaira bez robienia przerwy i w tym miesiącu nie dostałam okresu a zaczęłam przyjmowanie następnego opakowania czy powinnam zgłosić się do lekarza ?
KOBIETA ponad rok temu

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Brak okresu spowodowany jest najpewniej wysokim stężeniem hormonów, które blokują menstruację. Proszę zrobić przerwę 7dniową po tym opakowaniu.