Brak okresu pomimo zażywania luteiny

Zażywanie Luteiny a okres. Witam ! Lekarz przepisał mi Luteinę w celu wywołania miesiączki. Zażywałam sumiennie przez 9 dni (całe opakowanie już poszło) a okres nadal się nie pojawił! Jeżeli nie jestem w ciąży, bo liczę się z takim prawdopodobieństwem,to w jakim okresie czasu od zażywania Luteiny powinnam dostać miesiączkę najpóźniej? Czy jest jeszcze w ogóle jakaś szansa, że dostane ją?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Miesiączka powinna się już pojawić. W takiej sytuacji należałoby zgłosić się ponownie do ginekologa.