Brak okresu, powiększenie otoczki sutkowej i silny ból piersi a prawdopodobieństwo ciąży

Mam 20 lat,3 msc temu skonczyłam brać tabletki antykoncepcyjne,ktore zazywalam 4msc.Miesiac pozniej dostałam przewidywany okres,cykl trwał 29dni i ponownie dostałam okres.Z 8/9 dnia cyklu kochałam sie z chłopakiem w prezerwatywie. Po 1,5 tyg odczuwałam silny bol piersi, teraz czesto stoją mi sutki zwłaszcza w lewej piersi.Dzis jest 30 dc i nie mam miesiączki,a obfity śluz, zaparcia i powiekszone otoczki na piersi.to możliwe aby odczuwać jeszcze skutki tabletek?Bardzo boje sie, ze to objawy ciazy

Magdalena StusiĹska

Najlepszym sposobem wykluczenia lub potwierdzenia ciąży jest wykonanie testu ciążowego- dostępnego w wielu sklepach lub aptece. Wykrywa on ciążę już w pierwszym dniu spodziewanej miesiączki.

Milena Lubowicz

Proponuję wykonać test ciążowy dla pewności, ale szansa na zapłodnienie nie jest duża skoro stosunek był zabezpieczony.
Pozdrawiam