Brak okresu przez dwa tygodnie a wiarygodność testu ciążowego

Witam. Współżyje z chłopakiem regularnie w weekendy. Ostatni okres miałam 16 grudnia, kolejny powinien być 15 stycznia. Jednak nie ma go do tej pory. Czy test ciążowy który wykonam popołudniu będzie wiarygodny.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Test ciążowy jest wiarygodny po upływie 14 dni od stosunku.