Brak okresu przez rok oraz dwudniowe krwawienie i ból piersi

niewiem co robic przez prawie rok niemialam okrsu lekarz ginekolog powiedziala ze jestem juz bezpieczna i niezapieczalismy sie ale jakos przez swieta wymiotowalam potem pojawił sie skromny dwudniowy okres bolą mie piersi i brzuch jest lekko opuchniety biegam ciagle do toalety robilam dwa testy ale wyszły negatywne lekarza mam dopiero 6 marca co robic

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. W tej sytuacji warto przyśpieszyć wizytę u ginekologa. Możliwe jednak iż są to objawy klimakterium.